Спогади мешканців Богуславщини про Голодомор 1932–1933 років
«…Не було ж нічого. Лушпайки не було з картоплі, щоб з’їсти! А воно, бідненьке, я оце зараз наче бачу, сидить за столом, облизує пальчики і плаче: «Мамо, я їсти хочу». Так воно за тим столом і вмерло. А де ж те їсти, як нема. Немає нічогісінько в хаті. Одна сіль» [с. Дибинці]. Сьогодні, 26 листопада Україна […]
Спогади мешканців Богуславщини про Голодомор 1932–1933 років Читати далі »










